Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Mikamil 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Strach pomyśleć co by sie działo jak by jeszcze do tego pili w pracy. Z drugiej strony to chyba Czesi. Stałe stężenie piwa tak koło 0,7 wiec kto wie.

0

Zglos komentarz

K
Kierba 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Mem jest o budowlańcach ze wsi, co to budują te wiejskie chaupy - bo na pewno nie o profesjonalistach.

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
8 lat temu

Twój kontener przyjechał na lawecie, wiec się nie udzielaj.

0

Zglos komentarz

Z
zbikot37 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Obejrzyj sobie odcinek jak wino robili albo bimber już nie pamiętam które ale się nawalili :)

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
8 lat temu

Dokładnie pamietam te dwa odcinki.

0

Zglos komentarz

Reklama