Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś takie protesty to Piotruś pałował białą gumą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
„Przepraszamy pana Piotra Dudę, przewodniczącego NSZZ „Solidarność”, za to, że w audycji „Kropka nad i”, wyemitowanej w dniu 6 grudnia 2016 roku, niezgodnie z prawdą podaliśmy, że pan Piotr Duda był w ZOMO” – tej treści oświadczen...
„Przepraszamy pana Piotra Dudę, przewodniczącego NSZZ „Solidarność”, za to, że w audycji „Kropka nad i”, wyemitowanej w dniu 6 grudnia 2016 roku, niezgodnie z prawdą podaliśmy, że pan Piotr Duda był w ZOMO” – tej treści oświadczenie odczytała Monika Olejnik
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na protestach górniczych się nachapał to teraz próbuje to samo zrobić na protestach niepełnosprawnych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jasne, jak mediów nie będzie, to później będzie można społeczeństwu wmówić wszystko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bez mediów bo pan Duda to prosty chłop od łopaty oderwany,to i mówić pięknie nie umie,w sumie pisanie też mu licho wychodzi,hmm właściwie to po prostu prosty chłop,co mu celebra odbiła,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane