Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1czyli powinniśmy chodzić pod bronią bo tak sugerują stare żydowskie księgi? Nie no bardzo trafny argument
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko. Obronimy się widłami. Lewus
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A już tam widłami. Jakby co to zawsze można uciekać, albo na policję zadzwonić. A w sumie to nie potrzeba, bo wszyscy ludzie są uczciwi, uprzejmi i mili, po łąkach hasają różowe jednorożce, a jedyne niebezpieczeństwo to że kelner przypadkowo osłodzi Twoje latte cukrem zamiast słodzikiem i nie będzie...
A już tam widłami. Jakby co to zawsze można uciekać, albo na policję zadzwonić. A w sumie to nie potrzeba, bo wszyscy ludzie są uczciwi, uprzejmi i mili, po łąkach hasają różowe jednorożce, a jedyne niebezpieczeństwo to że kelner przypadkowo osłodzi Twoje latte cukrem zamiast słodzikiem i nie będziesz miał internetu w telefonie, żeby to opisać na fejsbuku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maciek co do samego posiadania broni zgoda, ale dlaczego do przedstawienia swoich racji użyłeś żydowskiej mitologii? Talmud? No proszę cię:D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane