Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
7 lat temu

Propaganda z czasow PRL...Rząd PiS naciągnął UE. Pieniądze na pomoc osobom z niepełnosprawnościami wydał na ag*tację antyaborcyjną.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
7 lat temu

"Konsultacje w rządowym programie "Za życiem" miały za unijne pieniądze wspierać rodziny osób z niepełnosprawnościami. Tymczasem, jak przyznaje inicjatorka programu wicepremier Beata Szydło, fundusze UE poszły na akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz ochrony "życia poczętego&quo...

"Konsultacje w rządowym programie "Za życiem" miały za unijne pieniądze wspierać rodziny osób z niepełnosprawnościami. Tymczasem, jak przyznaje inicjatorka programu wicepremier Beata Szydło, fundusze UE poszły na akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz ochrony "życia poczętego". Koszty konsultacji - 2 mln 777 tys. 128 zł - w 85 proc. pokrył Europejski Fundusz Społeczny." - oko.press

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Pis odebral miliony Biereckiemu, Glinskiemu??????

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Interpretacja na poziomie de**la, Polak płacący podatki nie jest złodziejem, sami pier....cie takie bzdury i gadacie że pis tak gada

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Taka taktyka lewacka. Muszą tak pieprzyć jak nie mają nic do zaoferowania Polakom

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
7 lat temu

To proszę i pokazać tych złodziei, którym odebrano te miliardy zł. Puki co to jakoś nie ma winnych ani skazanych więc komu odebrano te miliardy? Za to ja jako podatnik coraz bardziej odczuwam wzrost podatków i wyciągnie pieniędzy z mojego portfel. Choćby po wzroście opłat i wszelkich prowizji w bank...

To proszę i pokazać tych złodziei, którym odebrano te miliardy zł. Puki co to jakoś nie ma winnych ani skazanych więc komu odebrano te miliardy? Za to ja jako podatnik coraz bardziej odczuwam wzrost podatków i wyciągnie pieniędzy z mojego portfel. Choćby po wzroście opłat i wszelkich prowizji w bankach (podatek bankowy). Choćby przez wzrost składek ubezpieczeniowych (oVATowabnie usług około ubezpieczeniowych).

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
7 lat temu

ambrosz, nie czekaj na odpowiedz od piesowskich troli. Jak to komuchy napisza ze system nie dziala jeszcze poprawnie. Ale oni to naprawia, w koncu ich partia to .wa socjalistyczna.

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

Co ubeckie onuce spod znaku PO i innej Nowoczesnej, zabolało!? Bo kwiczycie tu jak zarzynane św***e.

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
7 lat temu

Powinni dodać że "złodziejom z PIS". Jednym z pierwszych zatrzymanych za karuzelę VAT był Przemysław M., wpływowy polityk pomorskiego PiS! Podejrzany o kradzież 7 mln zł.

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Niby klika a swoich zamykają, podaj może kogo rząd PO zamkną ze swojej partii

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
7 lat temu

Gdzie te setki spraw w "policji partyjnej" zwanej prokuraturą które to miały być skierowane przeciw PO po audycie? Widać takie macie dowody na PO.

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie o to pytałem

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
7 lat temu

aras, przypomnij mi, jaki wplyw na to co dzieje sie dzis w RP ma PO?

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Niewielki, ale jak w ten sposób będą dalej walczyć to to się nie zmieni, bo krzycząc "obalić PIS" i strasznie ludzi nic nie da, powinni przedstawiać lepsze programy, rozwiązania czy ulepszenia ustawy i ludzie sami ocenią przy wyborach

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
7 lat temu

aras widocznie wbrew temu co mówi PIS nie było "złodziei" z PO wyłudzających VAT. Jakby byli policja partyjna mgr zerro już dawno by ich wytropiła.

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Była mowa o braku walki przez PO z mafiami które wyłudzają VAT, a z PO też się jakiś znajdzie

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
7 lat temu

"piniędzy na obietnice PISu nie ma i nie będzie" Iluzjonista z Bydgoszczu ktory uwalił OFE

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

wy naprawde jestescie az takimi de**lami czy tylko udajecie,ze nie wiecie o co chodzi ? :)

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Rydzykowi zabrali? Końcu.

0

Zglos komentarz

Reklama