Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
thyr 🎖️ Snajper
7 lat temu

sorry ale ja laik czegos tu nie czaje .Skoro znam juz opinie o "belzebubie" i wiem do czego jest zdolny mimo to zapraszam go w swoje progi no to na co moge liczyc jak nie na kop w moja potylice .

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

Ja bym grzybowi złamanego centa nie dał

0

Zglos komentarz

M
motorowy 💩 JP 100%
7 lat temu

pamiętajmy, że Rydzyk jako Redemptorysta podlega bezpośrednio pod Watykan i Papierza, może jednak pieniądze Rydzyka Papierzowi nie śmierdzą.

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

zachłanna,nienapasiona sz ma ta !!!

0

Zglos komentarz

Reklama