Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ustaw nie jest zgodna z polska Konstytucją .. a co dopiero z prawem UE... w filmie ten "tygrys" wyleciał w powietrze...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ustawa PISu o IPN - zydkom sie nie spodobala, efekt: w ciagu miesiac kaczor musial przygotowac nowelizacje(poprawki) i wyslal delegacje z przeprosinami z Szydlo na czele do Izraela, lizania d**y zydkom nie bylo konca. Ustawa o sadach najwyzszych: nie podoba sie ue - kolejna nowelizacja a odwolani(z...
Ustawa PISu o IPN - zydkom sie nie spodobala, efekt: w ciagu miesiac kaczor musial przygotowac nowelizacje(poprawki) i wyslal delegacje z przeprosinami z Szydlo na czele do Izraela, lizania d**y zydkom nie bylo konca. Ustawa o sadach najwyzszych: nie podoba sie ue - kolejna nowelizacja a odwolani(z powodu wieku) sedziowie beda dalej zasiadac w sadzie. Innymi slowy mamy rzad marionetek, ktory pracuje pod dyktando innych panstw
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem czy dobrze kojarzysz tą scenę, ale ten czołg wyleciał w powietrze :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane