Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od lat w krajach zachodniej europy są programy wspomagające rodziny ( u nas to mizeria w porównaniu do zachodu)i nie słyszałem by Anglia, Francja czy Niemcy stały na skraju bankructwa, a co do wojny polsko-polskiej to była grubo przed kwietniem 2010r. tylko teraz pe**ły z poko ją pogłębiają sądząc i...
Od lat w krajach zachodniej europy są programy wspomagające rodziny ( u nas to mizeria w porównaniu do zachodu)i nie słyszałem by Anglia, Francja czy Niemcy stały na skraju bankructwa, a co do wojny polsko-polskiej to była grubo przed kwietniem 2010r. tylko teraz pe**ły z poko ją pogłębiają sądząc iż na tym wygrają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dużo jest w tym racji. Byliśmy i jesteśmy spadkobiercami systemu feudalnego w dodatku często rozdzielani przez ościenne mocarstwa, więc linia podziału społeczeństwa jest jak ulał geograficzna i jednocześnie kulturowa. Polska A i B to nie są bujdy na resorach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane