Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Powiedział ten,który podatków nie płaci i nikt nigdy jego paska z zarobkami nie widział. Ale jak to mówi stare przysłowie pszczół...."Jeszcze się im wody do d**y naleje".... Kościoły będą na lodowiska przerabiać jak we Francji czy Niemczech.Starzy wymrą,a nowe pokolenie już ma ich głębok...
Powiedział ten,który podatków nie płaci i nikt nigdy jego paska z zarobkami nie widział. Ale jak to mówi stare przysłowie pszczół...."Jeszcze się im wody do d**y naleje".... Kościoły będą na lodowiska przerabiać jak we Francji czy Niemczech.Starzy wymrą,a nowe pokolenie już ma ich głęboko w ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ernest Hemingway - "nie pytaj komu bije dzwon bo bije on tobie" - od siebie tobie klecho !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiara katolicka i kościoły są potrzebne ,sam tam zaglądam czasem. Lecz kościół musi się na tyle zreformować aby pozbyć się różnej maści dewiantów i psycholi,a przede wszystkim nie wtrącać się do polityki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane