Reklama
Source: wgrane.pl

Niebezpieczne zachowanie na przejeździe kolejowym

przez oskaros — 7 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
N
Nawigatorek1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ja bym każdemu za takie coś podwójne mandaty dawał.

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
7 lat temu

Super, nad wymiar mają zbyt wiele kasy. Prezes potrzebuję na 500+

0

Zglos komentarz

J
janis82 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie wiem czy zauważyliście ale sygnalizacja jest uszkodzona.Świeci ciągłym światłem.Awaria po burzy.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
7 lat temu

I co KRD mówi o takiej sytuacji?

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
7 lat temu

No trzeba stac do us*anej śmierci. Bo przepis jest przepis. Policja po zgloszeniu, z uwagi na brak jakichkolwiek ofiar, przyjedzie za ok. 3 godziny.

0

Zglos komentarz

P
Pyrpyk 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A dlaczego nikt sie nie pochyli nad tym żę czasem przejazd jest zamknięty 20 min

0

Zglos komentarz

S
samezrp 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dokładnie, sam kiedyś stałem 405 minut, rogatki się zacięły. Straż miejsca poinformowała kolej po interwencji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Wystarczy zadzwonić na 112 i podać numer przejazdu z sygnalizatora. Dostaniesz informację jak się zachować, czy możesz pominąć rogatki. To ci gwarantuję ja, maszynista.

0

Zglos komentarz

E
edmund500 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kto ten filmik dodał? Rogatki są uszkodzone. Powinniście weryfikować co pozwalacie dodawać do swojej strony.

0

Zglos komentarz

X
xDeOx 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No de**l to wrzucił. Zapraszam Wrocław nowy dwór kolo factory - kilka x w miesiącu dwukrotnie większy przejazd się sypie.

0

Zglos komentarz

Reklama