Reklama
Source: wgrane.pl

Zobrazowanie obecnego (w większości) społeczeństwa

przez kazia1233 — 6 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
A
Adrenalina44444 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jaka to muzyka ten podkład

0

Zglos komentarz

M
mkm255 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tez chce wiedzieć, wpada w ucho

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
6 lat temu

100%.

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Zajumane z sadistica

0

Zglos komentarz

T
tadzio1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mnie interesuje kto jest autorem tych obrazów a może jakiś zbiór różnych artystów jeśli ktoś wie to proszę napisać

0

Zglos komentarz

T
tadzio1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Znalazłem autora jest to Al Margen ilustrator z Buenos Aires.

0

Zglos komentarz

V
Valdi75014 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Smutne lecz prawdziwe

0

Zglos komentarz

T
Tomek35latek 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jest to mój pierwszy komentarz (od wielu lat bywania na tej stronie). Muszę powiedzieć że powinno to być nadawane w każdej telewizji w czasie największej oglądalności aby otrzeźwiło to tzw. "oświecone i postępowe społeczeństwo, zwłaszcza wykształcone z dużych ośrodków". Ale oczywiście jest to tyl...

Jest to mój pierwszy komentarz (od wielu lat bywania na tej stronie). Muszę powiedzieć że powinno to być nadawane w każdej telewizji w czasie największej oglądalności aby otrzeźwiło to tzw. "oświecone i postępowe społeczeństwo, zwłaszcza wykształcone z dużych ośrodków". Ale oczywiście jest to tylko bajka i mrzonka, która nigdy się nie zrealizuje bo ani nie zależy to tym wyżej wymienionych (bo groziłoby to zawaleniem się ich tzw "systemu wartości") oraz tych kanalii, które osiągają zyski na garbach zarówno "oświeconych i postępowych" że o Karynach i Sebixach już nie wspomnę przez litość

0

Zglos komentarz

F
flavamed 💩 JP 100%
6 lat temu

a ty kim jesteś? Oświecony, postępowy, wykształcony, kanalia, Karyna i Sebix nie. Chce bys jak ty, ale kim ty w końcu jesteś?

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

I to jest pokazana prawda o człowieku nic dodać nic ująć tak było tak jest i tak będzie i koniec również lub gorszy. :(:(L(

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Moderator masz bol diopy czy masz 15 lat, że usuwasz komentarze ZGODNE Z REGULAMINEM???

0

Zglos komentarz

S
sadamm69 🌾 Wieśniak
6 lat temu

https...

0

Zglos komentarz

S
soldier454 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Romantic Exen Jopocepe

0

Zglos komentarz

Reklama