Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
Twardygracz 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jeśli to był ekran od ehosady to zemna dzieciak nie wrócił by żywy

0

Zglos komentarz

A
ARock 😏 Szyderca
6 lat temu

od czego ciulu ekran?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
6 lat temu

Chodziło mu może o " eko sady" gdzie owoce są nie pryskane;)

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
6 lat temu

Na cholerę mu ten tablet na łódce?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
6 lat temu

Dokładnie, pokolenie które jak nie ma telefonu albo tablecika w łapie to się dusi.

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

prawidłowo

0

Zglos komentarz

W
wnw45 💩 JP 100%
6 lat temu

hehe upsik maly guwnojadzie

0

Zglos komentarz

Reklama