Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Lub naciągaj ludzi na prastary stereotyp piekła i nieba - raju i kary i będziesz miał jeszcze więcej ..... w końcu kto by nie chciał żyć wiecznie. Ludzie za życie wieczne oddadzą wszystko, wszystkie skarby zwłaszcza gdy są już u schyłku życia doczesnego ;-) wtedy cena nie gra roli liczy się tylko do...
Lub naciągaj ludzi na prastary stereotyp piekła i nieba - raju i kary i będziesz miał jeszcze więcej ..... w końcu kto by nie chciał żyć wiecznie. Ludzie za życie wieczne oddadzą wszystko, wszystkie skarby zwłaszcza gdy są już u schyłku życia doczesnego ;-) wtedy cena nie gra roli liczy się tylko dobry szaman z dobrą gadką i obiecanym rajem ..... a nasza wiara daje nam takie możliwości oczywiście tylko za pieniądze za darmo nie ma nic nawet pogrzebu ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwiekszy polski, bezkarny zlodziej, przebrany w czarna s**ienke...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane