Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kocurxtr 🎖️ Snajper
6 lat temu

jak się pisze'kulson'' po amrykańsku ? kuzyni naszch kulsonów, z czikago :))))))

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

W takim wozie to porażka.

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
6 lat temu

żaden problem taki samochód się otwiera zdalnie z centrali firmy

0

Zglos komentarz

Reklama