Reklama
Reklama

Komentarze

12
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

do tej pory to Toruń wysyłał gó**o do Warszawy pod prąd

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Dobry poczatek...tak trzeba traktowac milosnika wdowiego grosza.

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Lewackie goowno wylewa się z Warszawy

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

"Wisła opuszcza Kraków brudniejsza, niż do niego wpływa. Królową polskich rzek zanieczyszczają ścieki komunalne pochodzące zarówno z Krakowa, jak i z okolicznych gmin. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Ryszard Listwan mówi wręcz, że są one alarmujące. Co nam mówią? Otóż, wpływając do Małopol...

"Wisła opuszcza Kraków brudniejsza, niż do niego wpływa. Królową polskich rzek zanieczyszczają ścieki komunalne pochodzące zarówno z Krakowa, jak i z okolicznych gmin. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Ryszard Listwan mówi wręcz, że są one alarmujące. Co nam mówią? Otóż, wpływając do Małopolski, Wisła ma najgorszą w pięciostopniowej skali - czyli piątą klasę czystości biologicznej." - dziennikpolski24.pl

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Piszę ten komentarz siedząc na kiblu. Radość mnie ogarnia jak pomyślę że Rydzol dostanie ode mnie śmierdzący datek.

0

Zglos komentarz

L
lukasz0226 💩 JP 100%
6 lat temu

pewnie yebał byś ich wszystkich w doope?

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
6 lat temu

dla odmiany

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Myślę, że biznesmen z Torunia strasznie się tym przejął.

0

Zglos komentarz

A
Andrzejkb 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ale dlaczego aż do Gdańska nam dopłynie ?

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

Powinni wziać rydzyka wsadzić mu ryj do tej rury z szambem i niech to żre i filtruje.

0

Zglos komentarz

E
er73 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Najwięcej gęstego zostanie na tamie we Włocławku.

0

Zglos komentarz

V
vegeta89 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mowa nienawiści

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

Tyle go**a co jest w Warszawie to przez rok nie wyplynie

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
6 lat temu

Ojciec Inkasent nawet z gó**a interes zrobi. Dostanie parę, być może paręnaście milionów odszkodowania za zanieczyszczenie wód termalnych i będzie g*t. Nie po to trzęsie całym rzadem, żeby się gównem przejmować!

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

Ja nie wiem. Czy polska ziemia nosi takich de**li, czy przylecieli z kosmosu?? Wisła przepływa przez wiele miast i każde z nich zrzuca szambo do rzeki. Do o czym ta dyskusja, ciemniaki???

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Krycha Pawłowicz płynie też?

0

Zglos komentarz

L
loyd74 💩 JP 100%
6 lat temu

zamiast grubych milionów

0

Zglos komentarz

Reklama