Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nycticorax 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dziewuszka rozproszona, myślami jest już zapewne w Szwecji, do której wróci...samolotem. Samolotem wróci też tatuś dziewuszki i ekipa jej towarzysząca. Samolotem przyleci też wymienna ekipa, która będzie wracać łodzią, którą "ekologicznie" płynęło dziewcze do Ameryki. Tak to wygląda. Też byś się jąk...

Dziewuszka rozproszona, myślami jest już zapewne w Szwecji, do której wróci...samolotem. Samolotem wróci też tatuś dziewuszki i ekipa jej towarzysząca. Samolotem przyleci też wymienna ekipa, która będzie wracać łodzią, którą "ekologicznie" płynęło dziewcze do Ameryki. Tak to wygląda. Też byś się jąkał. Ze wstydu.

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
6 lat temu

Ja Grete popieram wie co mówi o ochronie środowiska, a kuchciński bez kartki też nic nie powie, Greta walczy o środowisko w którym będzie mogła żyć i doczekać się starości :):):)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Where is my kartka?

0

Zglos komentarz

P
pietiar80 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Buahahaha i tak wygląda prawda o tej gów...niarze

0

Zglos komentarz

Reklama