Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ale o co ten skowyt? przecież sami twierdziliście że w reżimowej i propagandowej TVP wasza noga nie postanie....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poza tym mieli TVN, WP, Onet, Newsweeka, Wyborczą, Rzeczpospolitą, #SokzBuraka, #SilniRazem, #FarnaRolliBrejzy i CAŁY NIEOGRANICZONY INTERNET, FB, TT. No, ale kiepskiej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy :-))) A! I jeszcze mieli Jachirę! :-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Grzesiu sam zarządził żeby tam nie chodzić.Jacy wy jesteście głupi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale za to ty jesteś tępak!!! Po co chodzić do szczujni której zadaniem jest ośmieszanie opozycji, i choć reżimówce nie zawsze to wychodzi to starają się jak mogą!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Następne wcielenie? Przelogował byś się czasami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bojkotowali TVP a teraz pretensje? Do Schetyny z reklamacjami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko. A jak tłumaczysz ilość czasu antenowego poświęconego innym opcją politycznym?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie zestawienie w polsko języcznych mediach jak tvn czego boisz się hipokryto mistrzuniu manipulacji !!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ze co, Amerykę odkryłem że tvp jest stacja partyjna dla Nowogrodzkiej?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane