Reklama
Reklama

Komentarze

25
N
niemalyWacus 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ludzie, przecież do trzeciego roku życia to aborcja powinna być na życzenie, a nie jakieś tam okna życia... Moje dziecko, moja sprawa!!

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

B
Bucc 🌾 Wieśniak
6 lat temu

by coś innego zrobił setki ludzi by pisała żeby oddał do okna życia

0

Zglos komentarz

P
piczun 💩 JP 100%
6 lat temu

Wyskrobie- źle Urodzi- źle Odda- źle Wyrzuci na smieci- źle To może napisz co ma zrobić?

0

Zglos komentarz

M
mroova4 🌾 Wieśniak
6 lat temu

karawaniarz mój ma 16 i też bym go chętnie tam wsadził... pomożesz to upchniemy dwóch?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

lepiej tak zrobił jakby miał utopić

0

Zglos komentarz

K
karawaniarz 🌾 Wieśniak
6 lat temu

mój syn ma 15 jak będzie takie numery odwalał jak teraz to też się tam obudzi :))

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
6 lat temu

ha ha ha dobre znam to też tak miałem

0

Zglos komentarz

L
lala9900 🌾 Wieśniak
6 lat temu

lewatywy tak robi to dzikusy

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
6 lat temu

A może miała tak poje...go starego, że sama tam poszła?

0

Zglos komentarz

N
NezQul 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Pewnie doliczyli się ile zostaje im z 500+ po wzroście cen i stwierdzili że za 100 nie ma co sobie głowy zawracać :)

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
6 lat temu

Mój syn ma 17 lat. Niestety, już tam nie wejdzie. Sprawdzałem ostatnio.

0

Zglos komentarz

J
jaroslawiec1985 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Lepiej ze zostawił a nie zamordowal

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

To prymitywna zemsta na matce. Na drugi raz zostawi pod opieka ksiedza pe****la

0

Zglos komentarz

L
6 lat temu

To te same ona życia które tak usilnie onz chce zlikwidować??

0

Zglos komentarz

N
Noji 🏹 Łowca
6 lat temu

Wygląda jak mikrofala w święta Wielkanocne u PiSmatołów :)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

A co mieli aborcje zrobić?

0

Zglos komentarz

T
Takitamoj 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie dziwię się. Za to "ludzią" sam bym się tam zamknął

0

Zglos komentarz

A
arteck ⚔️ Jedi
6 lat temu

Może 500+ to za mało?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

500 plus to nie wszystko. Przedszkoli brakuje do pracy nie ma jak iść gdy się ma dziecko na wychowaniu. A za samo 500 plus ciężko wyżyć przy takiej drożyźnie.

0

Zglos komentarz

Reklama