Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RUDY102DE 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Od redakcjii: " Droga Aurelio, jezeli Twoja granatyka niemiecka jest na takim stopniu jak polska to zycze powodzenia" K...a co tam sie dzieje w Polsce ze ludzie pinac nieumieja.???? F**k. Zenada.

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
6 lat temu

Też się nie popisałeś polszczyzną.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Niemiecka klawiatura nie posiada polskich znaków diakrytycznych czyli ogonków i kreseczek.

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
6 lat temu

I tak dobrze ze umlautów nie wrzuca przy każdym o...

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
6 lat temu

Takze trzeba miec kase na slownik.

0

Zglos komentarz

Reklama