Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Robimax 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jak już nie dali tych 2 mld na onkologię tylko na TVP ,to proponuję poszukać tych pieniędzy gdzie indziej. Może np.przeznaczyc na onkologię wszystkie środki z budżetu państwa jak i samorządu przeznaczone na LGBT

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

Ale mafia p**S dyma durnych polaczków a ci kwiczą i jeszcze na nich głosują zamiast wyłapać i osądzić. A jutro sru, nowy podateczek :)

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
6 lat temu

Na ten nowotwór 2 mld PLN nie wystarczy . Szperajcie po kieszeniach ...dobrze radzę

0

Zglos komentarz

Reklama