Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak można być tak tępym dużo się naoglądałem i przeczytałem w necie ale panie terlikowski tytuł dzbana roku wygrał pan w cuglach w marcu jesteś Messi id****w
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież od dawna wiadomo, że Terlikowski to id***a, i nawet nie trzeba tego przypominać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
koronawirus nie jest groźny dla dzieci o czym trąbią od samego początku, więc pani Manuelo coś w główce nie pykło? A może to zwykła nienawiść POKOwca do PISiora?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to niech zabije rodziców. i spoko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie musisz krzyczeć na całą Polskę, że myślenie cię bardzo boli. Mogą nie chorować, za to są bardzo dobrymi nosicielami. Ty chorujesz na zwykłą chorobę katolicką niepozwalającą na samodzielne myślenie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tępe franki, ja odpowiedziałem tylko na id**tyczny wpis tejże pani nt. dzieci. No bo jakby napisała o rodzicach to i przekaz nie byłby taki emocjonalnie nośny. Franek : gruzawik 0:1
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jego mózg nie przetwarza danych , czyli na chłopski rozum styki mu pi****l@neły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane