Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze większy Kwik byłby wtedy gdyby prezydent się nie pokazywał. Wrzawa totalnej opozycji że schował się i zostawił obywateli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki kwik? po prostu standard 5 lat się nie pokazywał bo był zajęty nartami,czekaniem przy kiblu na trampa z małym przerywnikiem na podpisywanie,ale to i tak dał rade ośmieszyć nas przed całym światem.A teraz po 5 latach odezwała się ta niemowa kornhauser bo już myślałem ze to aktorka kina niemego...
Jaki kwik? po prostu standard 5 lat się nie pokazywał bo był zajęty nartami,czekaniem przy kiblu na trampa z małym przerywnikiem na podpisywanie,ale to i tak dał rade ośmieszyć nas przed całym światem.A teraz po 5 latach odezwała się ta niemowa kornhauser bo już myślałem ze to aktorka kina niemego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słusznie że trafiło na wiochę. Kampania opozycji jest zgodna z kontentem tej strony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdrowie ważniejsze niż władza? To dlaczego ten pustak kidawa jeździ po telewizjach i radjach opowiadając ja by to było pięknie gdyby POpaprańcy rządzili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane