Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te 40 mln zł to i tak jest kropla w morzu kasy, jaką czarna zaraza dostaje co roku z budżetu państwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od 30 lat każdy rząd zataja wspólnie z klerem wszystkie niegodziwości jakie kościół wyrządził Polakom. Im zawsze było po drodze, bo ciemnotą łatwiej rządzić. Gdyby nauczano ludzi w szkołach o naszej historii i o roli kościoła w niszczeniu kraju to by ludzie mieli inne podejście. A tak za patrona mam...
Od 30 lat każdy rząd zataja wspólnie z klerem wszystkie niegodziwości jakie kościół wyrządził Polakom. Im zawsze było po drodze, bo ciemnotą łatwiej rządzić. Gdyby nauczano ludzi w szkołach o naszej historii i o roli kościoła w niszczeniu kraju to by ludzie mieli inne podejście. A tak za patrona mamy świętego zdrajcę króla, klechę co plecie bzdury o tym, że to dzięki kościołowi odzyskaliśmy wolność zapominając o udziale kleru i Watykanu w Targowicy, która to doprowadziła do 123 lat niewoli narodu polskiego i do tego jeszcze ciemnotę broniącą pustynną zarazę i jej przywileje za wszelką cenę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane