Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cyniczna gra Kaczyńskiego!typowa ustawka!pomyślcie jaki teraz będzie scenariusz!ohydna opozycja nie chce dobrowolnie przesunąć daty wyborów...robiliśmy co mogliśmy i dlatego muszą się odbyć 10 maja!nie wierzycie?popatrzcie na dzisiejsze wiadomości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiSi ......syny Przyjdzie taki dzień że naród was rozliczy i waszych posłów z bandyckich działań. I pozorne działania Gowina nic nie dadzą. "Głosowałem, ale się nie cieszyłem"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widziałem Gowina na żywo, jedynie co mogę o nim powiedzieć dobrego, to miał czyste buty~.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czegoś nie kumam skoro duda jak i cały pis uważa,że to dobry prezydent to dlaczego nie odłożą wyborów.jeżeli naród mu ufa to go wybiorą nawet na 6 miechów.tak czy nie? po jaki uj ten stres i stach.dobro się samo obroni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane