Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
Jarek3366 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A jak chcą udowodnić ze odebrałem pakiet??

0

Zglos komentarz

D
dymon1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Oj tak łatwo nie będzie. To ty będziesz musiał udowodnić że go nie dostałeś, ewentualnie udowodnić że listonosz zgubił(wyrzucił)a komisja nie przehulała.

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
6 lat temu

nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, najpierw trzeba by było pokwitować odbiór, a tego nie będzie

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Eee już przecież wycofali ten zapis.

0

Zglos komentarz

D
Davit77 😏 Szyderca
6 lat temu

Wszystkich nas nie pozamykają.

0

Zglos komentarz

Reklama