Reklama
Pewna część ludzi jest wręcz zachwycona tym oto...

Pewna część ludzi jest wręcz zachwycona tym oto...

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

22
P
psionic 🌾 Wieśniak
6 lat temu

to coś po prawej przynajmniej mam jaja :)

0

Zglos komentarz

K
Kosaque365 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zajebiste. Też tak zrobię. Będę miał w co z dziećmi lotkami rzucać.

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Duda wygląda jak Kwaśniewski na obchodach zbrodni w Katyniu

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
6 lat temu

Galeria figur wioskowych... Czas na resztę paździochów...😂🤣

0

Zglos komentarz

P
pataj83 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciężkie poprawiny

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ostatnia Wielkanoc..

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Toż to szczera prawda - normalne kukły, wypchane wartościami.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
6 lat temu

To żadna nowość tak ich widzi większość społeczeństwa ,takie coś bez własnego zdania

0

Zglos komentarz

D
DarkVader 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Całkiem fajne - Ni to duda, ni to kaczyńskim. Nie mogę jednak jednoznacznie przypisać okresu, według mnie albo późny pisioryzm, albo neokaczyzm.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ostatnia wieczerza

0

Zglos komentarz

M
6 lat temu

Można by pomyśleć że to Kwaśniewski, ale nie możliwe, bo wódki nie widać na stole

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
6 lat temu

UUU , ze wzrokiem widzę masz problemy, pewnie od picia za 500+

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Kwintesencja wiochy, wstyd patrzeć.

0

Zglos komentarz

P
psionic 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Polskie zoo... kto pamięta ?

0

Zglos komentarz

N
nicemen1 😏 Szyderca
6 lat temu

Wódka wypita - zagrycha nie ruszona

0

Zglos komentarz

D
dobrydup 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Bohomaz się nazywa takie coś.

0

Zglos komentarz

L
lalecznik 🌟 Padawan
6 lat temu

Para prezydencka po ciężkim melanżu.

0

Zglos komentarz

R
rysiouhu 🌾 Wieśniak
6 lat temu

wlasciwi ludzie we wlasciwych miejscach. dla ludzi wielkich sa pomniki. dla ludzi jak widac, jest co widac.

0

Zglos komentarz

N
nosek1 💩 JP 100%
6 lat temu

Waldemar Pawlak i Magda Gessler

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

"...błogosławiona niech będzie pierś, która naszego prezydenta wykarmiła...", tak było na jednym transparencie. To tylko dowód, że baranów u nas dostatek. Drugą stroną to płytki gość, którego coś takiego łechce.

0

Zglos komentarz

S
spike2709 🌾 Wieśniak
6 lat temu

"nie może być" Maliniak z Czterdziestolatka

0

Zglos komentarz

J
jasam12345 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dobre!

0

Zglos komentarz

R
rb84 😏 Szyderca
6 lat temu

A gdzie policjant wypisujący mandat.

0

Zglos komentarz

Reklama