Reklama
Source: wgrane.pl

Ks. Natanek tłumaczy, co to jest KORONAWIRUS!

przez k00z — 6 lat temu
36

Zglos post

Reklama

Komentarze

27
J
jareckiiii 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dobrze gada nim się górnicy połapią co się stało będą stali po zasiłki :) a my będziemy palili węglem z importu :)

0

Zglos komentarz

Z
ZgRyZ 🌾 Wieśniak
6 lat temu

ja z kolumbii, to musi być ten biały węgiel.

0

Zglos komentarz

K
Kagaraga 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Czy ksieza z mownicy dalej o polityce? Sorry Pseudoksieza. 35 lat temu porzucilam msze z tego powodu. Myslalam, ze moge wrocic.... Nigdy!!!

0

Zglos komentarz

R
rabarbar1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Przecież na niego nałożona jest kara suspensy, i zakaz sprawowania funkcji kapłańskich. Dlaczego on jeszcze odprawia msze??

0

Zglos komentarz

S
Samael29 🌾 Wieśniak
6 lat temu

straszny wirus hahaha śmiertelnyyyyyy więcej zmarło na inne choroby bo nie mieli odpowiedniej opieki przez tego wirusa niż na niego XDDD ale idioci zawsze zostaną id***ami, co z ludzmi z kredytami co z firmami ? ale qrwa koronowirus hahahaha beka tysiąc osób umarło na 38 mln zarażają sie jak zarażal...

straszny wirus hahaha śmiertelnyyyyyy więcej zmarło na inne choroby bo nie mieli odpowiedniej opieki przez tego wirusa niż na niego XDDD ale idioci zawsze zostaną id***ami, co z ludzmi z kredytami co z firmami ? ale qrwa koronowirus hahahaha beka tysiąc osób umarło na 38 mln zarażają sie jak zarażali ale już wystarczy obostrzeń XDDD wracamy do normalności XDDD

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie toleruję kościoła katolickiego ale ten gość mimo,że klecha ma zdroworozsądkowe myślenie.

0

Zglos komentarz

C
cali76 🌾 Wieśniak
6 lat temu

I tu masz rację. Mieszkam w Gdynia i widzę ile przypływa węgla a ile wypływa drewna. O tym się nie mówi.

0

Zglos komentarz

V
Valdi75014 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciekawo cos on wciagnal

0

Zglos komentarz

K
kejdzi 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Przez Biedronki, Lidle, Ikee i inne Castoramy przewijają się dziesiątki milionów ludzi. Przecież gdyby w takim sklepie znaleźli wirusa to mówiłaby o tym cała Polska. Zaraz szukaliby ludzi którzy w tym i w tym dniu tam byli, sklep byłby zamknięty na tydzień i dezynfekowany. Czy ktoś z mądrych mi wytł...

Przez Biedronki, Lidle, Ikee i inne Castoramy przewijają się dziesiątki milionów ludzi. Przecież gdyby w takim sklepie znaleźli wirusa to mówiłaby o tym cała Polska. Zaraz szukaliby ludzi którzy w tym i w tym dniu tam byli, sklep byłby zamknięty na tydzień i dezynfekowany. Czy ktoś z mądrych mi wytłumaczy dlaczego nie ma ANI JEDNEGO zakażenia wśród obsługi takich sklepów?

0

Zglos komentarz

J
Jandek997 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tego się nie da objąć rozumem - przynajmniej twoim.

0

Zglos komentarz

K
kejdzi 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No właśnie się nie da, dlatego proszę mądrzejszych o wytłumaczenie.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
6 lat temu

W jego przypadku medycyna jest bezsilna.

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

ksiądz Natan, ksiądz Natan, drży przed nim nawet szatan!

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
6 lat temu

Głupiec, który nie ma pojęcia o biologii i ekonomii.

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

...a teraz ogłaszam zbiórkę na ten trzymetrowy telebim...

0

Zglos komentarz

K
kruchy777 🌾 Wieśniak
6 lat temu

jak chce pierdzielić takie farmazony niech idzie do parku na ławce pogadać tylko nie z górnikami bo chorują, no chyba że zachowa 2m odstępu

0

Zglos komentarz

K
kruchy777 🌾 Wieśniak
6 lat temu

qrła na co ja pacze i co słucham ^^

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
6 lat temu

dżizus qrwa ja pyerdole , teraz pora żeby koronowirus zaatakował kiecoków :) ciekawe co bedzie godoł ?

0

Zglos komentarz

D
daro806 🌾 Wieśniak
6 lat temu

lepiej nie bo oni komunie dają

0

Zglos komentarz

P
potentat 💩 JP 100%
6 lat temu

Węgiel jest z Mozambiku, nie z Kolumbii. Jeżdżę na ta jebaną Ukrainę to ciemnogród jak huj ale i u nas nie jest nie wiele lepiej.

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zwykły de**l na którego szkoda czasu.

0

Zglos komentarz

F
fulis 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Po**b

0

Zglos komentarz

A
Agobard 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Oj musiał mu Tauron niezłą fakturę dowalić, że teraz tak ich z ambony szkaluje :D

0

Zglos komentarz

K
kurde26 😏 Szyderca
6 lat temu

Koronawirusy towarzyszą nam od zawsze. Za obecny stan rzeczy możemy podziękować lekarzom, który pakowali w nas antybiotyki na potęgę jeszcze 10 lat temu. Szczepieniom na grypę, które nic nie dają (nie jestem antyszczepionkowcem poza tym jednym przypadkiem). To jest bezsensowna panika. Zamyka się szk...

Koronawirusy towarzyszą nam od zawsze. Za obecny stan rzeczy możemy podziękować lekarzom, który pakowali w nas antybiotyki na potęgę jeszcze 10 lat temu. Szczepieniom na grypę, które nic nie dają (nie jestem antyszczepionkowcem poza tym jednym przypadkiem). To jest bezsensowna panika. Zamyka się szkoły, chociaż dzieci nie chorują, godziny dla seniorów to zbrodnia przeciwko ludzkości. Celowo wywołali kryzys aby nas poraz kolejny wykorzystać

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
6 lat temu

Powiedz to rodzicom dzieci, które umierają w USA. Zresztą we Włoszech i Francji tez umierały dzieci de**lu.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
6 lat temu

Co ma wspólnego antybiotyk z wirusem i gdzie znalazłeś wyniki badań świadczące o nieskuteczności sezonowych szczepień na grypę?

0

Zglos komentarz

P
piter783 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Niestety ma rację. Ojcze Wielebny gdzie można Ciebie posłuchać?

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
6 lat temu

To twój tata , to matka się z księdzem puściła .

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
6 lat temu

Na wiocha.pl!

0

Zglos komentarz

H
harnas78 🌾 Wieśniak
6 lat temu

co on bierze

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
6 lat temu

Powinien zmienić dilera bo go oszukuje.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Kto normalny idzie do seminarium? To ci ktorzy nie nadaja sie do niczego innego w spoleczenstwie, do zadnej uczciwej pracy.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

PS - Obecnie w Polsce droga do kariery to PiS i seminarium, dla wszystkich nieudacznikow...

0

Zglos komentarz

K
kapitanpalec 🌾 Wieśniak
6 lat temu

no ja sie tam nie znam ale w biedronkach nie ma koronawirusa a u fryzjera nie będzie od poniedziałku :) hehe

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
6 lat temu

Dragi to ma silne chyba od antoniego.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

On jest chory czy grzybki wcinał?

0

Zglos komentarz

Reklama