Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To napisz jeszcze dlaczego sakielscy jak tak bardzo chcą chronić dzieci dotykają tylko pe****lii w KK a nie interesują się pe****lią i zmuszaniem do prostytucji nieletnich przez celebrytów pe****lii wśród bogaczy i wśród innych gróp społecznych i pytam tylko jako ojciec 2 nieletnich córek
To napisz jeszcze dlaczego sakielscy jak tak bardzo chcą chronić dzieci dotykają tylko pe****lii w KK a nie interesują się pe****lią i zmuszaniem do prostytucji nieletnich przez celebrytów pe****lii wśród bogaczy i wśród innych gróp społecznych i pytam tylko jako ojciec 2 nieletnich córek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może chodzi im o to że karą za pe****lie w kk jest rajd do innej parafii a nie ZK Wronki aktora za pe****lie nie przenoszą do innego serialu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla sekielskich problemem jest jedynie pe****lia kościelna, wśród celebrytów im ona nie przeszkadza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane