Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zgadza się ,że się tego boją .A Siekielscy znowu jadą w drugą strone i uprawiają czystą polityke w ten sposób.Z pewnoscia idzie odpowiednie finansowanie tych gniotów.Dziwnym trafem zawsze coś powstaje wtedy kiedy trzeba osłabić PIS. Juz można hejtować ale taka prawda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
''Zawsze coś powstaje wtedy kiedy trzeba osłabić PIS'' - przecież podobno kościół nie ma nic z PiSem wspólnego...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czyli pe****lia wśród celebrytów ok czyżby ktoś chciał ukryć pe****lie wśród celebrytów albo może przenieść ich do innego serjalu pany równe traktowanie pe****l to pe****l a ten do tego gwałcił nagrywał i szantażem zmuszał do pracy w burdelu ale to przecież nie klecha nie ma o czym gadać
A czyli pe****lia wśród celebrytów ok czyżby ktoś chciał ukryć pe****lie wśród celebrytów albo może przenieść ich do innego serjalu pany równe traktowanie pe****l to pe****l a ten do tego gwałcił nagrywał i szantażem zmuszał do pracy w burdelu ale to przecież nie klecha nie ma o czym gadać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni naprawdę muszą mieć fatalne zdanie o inteligencji swoich wyborców, nie obawiając się puszczać filmu, pokazującego, że 5 lat działań prokuratury pana Ziobro doprowadza do zwolnienia z aresztu głównego podejrzanego w tej sprawie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten reportaż i cała, debata w studiu na siłę to fatalna robota. (Morawiecki Kurski, oddajcie moje pieniądze , zapłaciłem abonament, dlaczego jeszcze mnie okradacie w podatku, dotując TVP !!! - to ma być śledztwo dziennikarskie za 2 miliardy?)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane