Ukryj komentarze(21)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Jedi
akuszer
Ocena: 2 (glosow:10)


2020-08-23 20:55:29
nigdy nie byłem zwolennikiem PO i nie będę ale to co wyprawia PIS przechodzi ludzkie pojęcie.Ludzie czy Wy tego nie widzicie ?
od 90 lat jest czas hołoty...jak sie naród nie obudzi nic sie i tak nie zmieni.>>:P
nigdy nie byłem zwolennikiem PO i nie będę ale to co wyprawia PIS przechodzi ludzkie pojęcie.Ludzie czy Wy tego nie widzicie ?
komentarz usunięty przez moderatora
nycticorax, ty chyba powinieneś się udać na jakieś leczenie w zakładzie zamkniętym. Wszędzie widzisz tylko "tęczowych". To ilu ich w Polsce jest? Ze 30 milionów? Ja myślałem, że to jest garstka zadymiarzy, którzy jeżdżą po różnych happeningach + ileś tam osób, które jako homoseksualiści żyją normalnie w społeczeństwie i się z tym nie afiszują. Przez ostatnie trzydzieści-parę lat poznałem dokładnie trzy czy cztery takie osoby. A u Ciebie? To wygląda jakbyś nie mógł się od nich opędzić, chyba gorzej niż z komarami. Jak ty jeszcze dajesz radę?
Mariusz,daj swoje zdjęcie ,będzie "Czas trolli".
komentarz usunięty przez moderatora
dopóki rząd płaci "suwerenowi" za poparcie to jest względny spokój,ale jak przestanie ,a będzie to wkrótce to krew się poleje
komentarz usunięty przez moderatora
Jezeli chodzi o idiotow to PiSu, nikt nie przebije...(moze tylko senilni biskupi)
komentarz usunięty przez moderatora
@mariusz303 - "wiesniak" na wiocha, od 2012 roku uzbieral juz prawie 2000 minusow i dalej chwali PiS...
komentarz usunięty przez moderatora
komentarz usunięty przez moderatora
pisin cwelanka kacynski i jakie tam masz jeszcze konta jakoś trzaskowskiemu te twoje z uporem zbierane plusiki nie pomogły...
nycticorax: "Nissinek namawiał mnie kiedyś do zmiany poglądów, by zyskać plusy... Jak widać dla niektórych Wiocha to całe życie. A plusy na niej zdobyte to jedyne osiągnięcie życiowe..." Aleś im doyebał! Brawooooo. Zamilkli i nie wiedzą co napisać. A przyznać się to znowu im głupio. Mówiąc krotko zaorałeś ich dokładnie!
"Rycerze Maryjni" sie zebrali..."elyta" polskiej wsi. (@mariusz, @nykticorax, @siwy, @bluegras a gdzie @luc i reszta?)
komentarz usunięty przez moderatora
Absurdy polecane przez Wiocha.pl
główna




Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.