Ukryj komentarze(14)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
tojaartek
Ocena: 9 (glosow:13)


2020-11-24 21:26:09
Tych kobiet pisowskich naprawdę można się wystraszyć. Uroda bardzo egzotyczna. Pewnie łatwo w życiu nie miały i pałają szczera chęcią mszczenia sie na każdym na kim się tylko da. Taka swoista zemsta szkolnych frajerów. Nawet kosztem zatopienia polski.
jaki gruby ten Dziuk. wg mnie zbyt dużo słoniny i kartofli ma w menu
Tą twarz to powinna zakryć maseczką żeby dzieci nie straszyć
Kapowanie to ulubiony lewacki sport. Pięknie oglądać jak lewacy sanacyjni lewacy z PISu żrą się z lewakami regularnymi.
wygląda jak Fred Flinston
Kur..y szmaciary, pozwalniajcie wszystkich w uj !!! zostanie milicja, św rydzyk , paru debili z wiejskiej i będziecie wtedy zapewne zadowoleni !
Zastanawiajace jest to ze kazdego normalnego czlowieka wrecz brzydza lizusy, dupowlazy, ludzie o podwojnej moralnosci bez godnosci i honoru a kurdupel wrecz uwielbia sie nimi otaczac, przebywac w ich towarzystwie
bo un normalny nie jest: otaczanie się klakierami i pieczeniarzami jest potrzebne osobie z zaburzeniami poczucia własnej wartości i znaczenia, zaspokajają oni potrzeby poklasku, akceptacji, i kontroli, chorobliwie rozwinięte.
Naród ją wybrał i ten sam naród wciąż aprobuje takiego guano. Narodowi się należy, taplanie po uszy w tym szambie.
to w Polsce są poglądy zakazane? prócz hajlowania i komunizma? aby niezgodne z linią władzy i kościoła, to GROZI coś komuś za ich demonstrowanie?!? ano, groza... bantustan.
Tych kobiet pisowskich naprawdę można się wystraszyć. Uroda bardzo egzotyczna. Pewnie łatwo w życiu nie miały i pałają szczera chęcią mszczenia sie na każdym na kim się tylko da. Taka swoista zemsta szkolnych frajerów. Nawet kosztem zatopienia polski.
Dobrze, że nagana lub zwolnienie. Marzeniem tej katolickiej damy jest inkwizycja lub stos.
Na stos z ścierwem PISowskim .
Absurdy polecane przez Wiocha.pl