Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Bedzie przymus pośredni Ci co się interesują tematem wiedzili o tym. W tym temacie vateusz to pikuś,gdyby rządziła platforma mysle że coś już byśmy wszyscy mieli wstrzyknięte do tej pory i było by znacznie gorzej pod względem covidowego szaleństwa. Nie zmienia to faktu ,że kto nie zechce przyjąć teg...
Bedzie przymus pośredni Ci co się interesują tematem wiedzili o tym. W tym temacie vateusz to pikuś,gdyby rządziła platforma mysle że coś już byśmy wszyscy mieli wstrzyknięte do tej pory i było by znacznie gorzej pod względem covidowego szaleństwa. Nie zmienia to faktu ,że kto nie zechce przyjąć tego magicznego panaceum będzie wykluczany z życia publicznego termin mają na to do 2022 wzięli za to grubą kase.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No co ty? Przecież 'pan' premier mówi że będą to całkowicie dobrowolne i do tego bezpieczne szczepionki ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewica ogłosiła, że chcą obowiązkowych szczepień na koronkę :D takiego wała Moje ciało, moja sprawa :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mylisz się w obecnej pandemii twoje ciało to zagrożenie dla twoich bliskich i reszty ludzi, po to musisz nosić obecnie pleksę albo jakiś tam nawet byle jaki materiał na twarzy ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsze to to że stwierdzili że osoby zaszczepione nie będą podlegać niektórym restrykcjom np. kwarantannie. Co jest totalnym de**lizmem, bo i tak dalej mogą być nosicielami i zarażać innych. No ale jak wytłumaczyć wyborcom ze kupili nieprzetestowane szczepionki. 70 mln Sasina to przy tym pikuś.
Najlepsze to to że stwierdzili że osoby zaszczepione nie będą podlegać niektórym restrykcjom np. kwarantannie. Co jest totalnym de**lizmem, bo i tak dalej mogą być nosicielami i zarażać innych. No ale jak wytłumaczyć wyborcom ze kupili nieprzetestowane szczepionki. 70 mln Sasina to przy tym pikuś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane