Ukryj komentarze(9)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
elpapiotr2
Ocena: 8 (glosow:10)


2020-12-07 14:06:37
Nooo, nie cała. Część tej Polski, czyli ludzie przy korycie to ich nawet bronią. Wiemy o Ministerstwie Sprawiedliwości i o prokuraturze - to ich główni obrońcy.
Śmieją się oni bo podatków nie płaca i są bezkarni
Nawet pół Polski się nie śmieje.
A mnie śmieszą parady tęczowe.
I dlatego nie finansujesz parad. A ja muszę, jak wszyscy podatnicy łożyć na KK.
Tu nie ma z czego się śmiać! Bo to jest tragiczne by złodziei i gwałcicieli w koloratkach trzymać pod parasolem ochronnym. A dzięki miłościwie nam panującym tacy zwyrodnialca nie odpowiadają za swoje czyny. Kaczyński ty mendo wraz z Ziobro 0 bronicie te kreatury . Wy popełniacie zbrodnię na równi z tą mafią.Pluć na was to mało. Wasze szczęście,że żyjemy w UE a nie w Rosji bo byście już na Syberii gnili gnidy.
Mnie tam wcale nie do śmiechu. Jestem bardziej w nastroju "ostrzę widły"...
Nooo, nie cała. Część tej Polski, czyli ludzie przy korycie to ich nawet bronią. Wiemy o Ministerstwie Sprawiedliwości i o prokuraturze - to ich główni obrońcy.
uuu prokurator juz na tropie....AQQQQ62!!! wiej!!
Absurdy polecane przez Wiocha.pl
Najbardziej niebezpieczny, żądny krwi pies wbiega do pomieszczenia, w którym jest jedyny samcem
główna
