Ukryj komentarze(24)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
wordeck
Ocena: 24 (glosow:36)


2020-12-08 09:51:52
I co w zamian? Generalna Gubernia z Gubernatorem T.? Większość Polaków wcale nie kocha PiS. Ale nie mają też sklerozy i pamiętają, jak było kiedy dzisiejsza opozycja miała władzę. Co proponujecie w zamian? Podejście radnego Myćko? Wstyd za polskość? Nachalną propagandę feminizmu i LGBT? Uległą służbę Niemcom i Spółce? Jesteście drugą skrajnością, jeszcze gorszą niż obecna władza. Jeśli będzie jakakolwiek ZDROWA alternatywa, to PiS nie ma szans. Ale na pewno obecna totalna opozycja nie jest ZDROWĄ alternatywą. Wybierać Was, to jakby chory na raka postanowił się powiesić, żeby nie chorować.
Zesracie się prędzej. Nie obalicie. I nic nie zmienicie. Beton za gruby.
ktoś tu się chyba PRL-owskich plakatów naoglądał
Obalanie PISu teraz to byłby straszny błąd. PIS jest jak hydra której na miejsce obciętego łba wyrastają dwa. Trzeba spokojnie poczekać aż hydra sama udławi się z przeżarcia i padnie - dopiero wtedy można być pewnym że za jakiś czas nie powróci.
Wracać do kuchni a nie kozaczycie.
Obalić to wasz stary może wódkę ze szwagrem.
Legalnie wybrany rząd można jedynie "obalić" w kolejnych wyborach. Inaczej jest to zamach na demokrację i terroryzm. A jak wiadomo z terrorystami się nie negocjuje, do terrorystów się strzela.
chciałoby sie powiedzieć bezmyślne ale czym mogą myśleć skoro mózg wyskrobany do cna
Co to za dyktatura, której nakazów nikt nie przestrzega? Zakazali zgromadzeń, a tu tysiące ludzi na ulicach. Tylu przeciwników chcieli posadzić do więzienia, a tu nikt nie siedzi. Mafia vatowa miała siedzieć i też nie siedzi. Może i ten rząd jest zły, nieudolny, skorumpowany, ale gdzie mu tam do dyktatury!
Skoro dla was rząd który sprawuje władzę dzięki demokratycznie wygranym wyborom jest dyktaturą to proponuje wejść na Wikipedia i poczytać takich pojęciach. Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz!!!
ty chyba zyjesz w innym kraju niz kaczystan albo na innej planecie, badz czerpiesz info z tvppisdusi. tak zlych rzadzacych to my od wiekow nie mielismy , w kaczystanie rzadzi przepelniony nienawiscia do Polski i Polakow oderwany od rzeczywistoasci niezrownowarzony psychicznie dziad ktory zebral cala bande najgorszych swirow ,lajz i zlodzieji i nazwal to "prawo i sprawoiedliwosc" ma jeaniec poczucie humoru to trzeba przyznac
Co jedynie to możecie jabola za sklepem obalić
jaką dyktaturę? Pis jest takim samym antypolskim syfem co to piorunowe lewactwo
Ktoś jeszcze chodzi na te feministyczne spędy?
ja nie pomimo ze jestem hetero , bialym facetem i mozna nazwac mnie patriota . iu chodze kiedy moge i wspieram kobiety w walce o swoje prawa i protestuje przeciw tej nieudolnej,zlodziejskiej wladzy. oni muszea odejsc jak najszybciej i jak najdaej dla dobra Polski i PolaKOW
pis po jedno szambo raz łajno raz gów...o żeby życie zje..ać polakowi równo
I co w zamian? Generalna Gubernia z Gubernatorem T.? Większość Polaków wcale nie kocha PiS. Ale nie mają też sklerozy i pamiętają, jak było kiedy dzisiejsza opozycja miała władzę. Co proponujecie w zamian? Podejście radnego Myćko? Wstyd za polskość? Nachalną propagandę feminizmu i LGBT? Uległą służbę Niemcom i Spółce? Jesteście drugą skrajnością, jeszcze gorszą niż obecna władza. Jeśli będzie jakakolwiek ZDROWA alternatywa, to PiS nie ma szans. Ale na pewno obecna totalna opozycja nie jest ZDROWĄ alternatywą. Wybierać Was, to jakby chory na raka postanowił się powiesić, żeby nie chorować.
W punkt!
Podpisuje się pod tym.
Nie ma nic gorszego dla Polski niż obecna władza, nawet jeśli do rządu zatrudnimy małpy z zoo to będą robiły mniej szkody i mniej przekrętów. PO to była tragedia, ale PIS to już prawdziwy armageddon, a Ci którzy tego nie widzą powinni udać się do psychiatry, bo na okulistę już za późno.
Dosieci ty mieszkasz w Polsce czy piszesz to zza granicy? Spójrz na Polskę , bezrobocie ok.4% ,sprzedaż mieszkań, domów w czasie pandemi 20% w górę wzgledem miesiaca 2019, widać, że ludzie nawet w czasie pandemii mają poczucie pewności jutra , konsumpcja rośnie. Musisz chyba ty sie gruntownie przebadać.
@wordeck do tego chcieli tez ściągać muzułmańskich "uchodzcow". Brzydze sie PISem i ogólnie socjalistami, ale w porownaniu z PO jest niebo, a ziemia (aczkolwiek jest źle)
Absurdy polecane przez Wiocha.pl