Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Poprawnie to zorganizowana grupa przestępczą. Ale to tylko tam gdzie ludzie uważają na lekcjach w podstawówce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zastanawialiście się kiedyś, po co im tyle ziemi i majątku ? Bo będa to sprzedawać kilka razy drożej..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Według danych GUS w 2020r. kościół miał w posiadaniu znacznie więcej ziem niż skarb państwa. Jest to chore i niedorzeczne. Kościół nie powinien mieć majątków, a jedynie być użytkownikiem ziem i nieruchomości zakonnych i kościelnych, których właścicielami powinny być władze gminne, lub wspólnoty loka...
Według danych GUS w 2020r. kościół miał w posiadaniu znacznie więcej ziem niż skarb państwa. Jest to chore i niedorzeczne. Kościół nie powinien mieć majątków, a jedynie być użytkownikiem ziem i nieruchomości zakonnych i kościelnych, których właścicielami powinny być władze gminne, lub wspólnoty lokalne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile trzeba dostać w łapę, żeby sprzedać coś za 2% realnej własności.Nie czarni są winni tylko ci co sprzedają.Kto sprzedaje w Krakowie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane