Reklama
Source: YouTube

W państwie jednopartyjnym wojsko i policja kradną,

przez eceith — 5 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
E
esbek3 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jest to typowa kradzież rozbójnicza, a policjanci nie reagują. Myślę, że w przyszłości ktoś powinien za to karnie odpowiedzieć, łącznie z osobami odpowiedzialnymi za sprawstwo kierownicze.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

to jest kolejny przykład państwa pis - korea i putin przy nich to nieudaczniki. czekamy na nowiczoka w użyciu pis

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Inne kraje maja swoja MAFIE... A Mafia PiSu ma Polske!

0

Zglos komentarz

S
szkodson 😏 Szyderca
5 lat temu

Ląduj dziadu, po trupach do celu. Gdzie jest wrak i raport szalonego Antoniego?

0

Zglos komentarz

E
e-ronin 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jestem przeciwnikiem obecnej władzy ale tabliczka na wieńcu karygodna !!! Nie mówię że tak nie było natomiast jeśli ktoś tak pisze to chcę dowodu na to że tak było - bez dowodu to zwykłe pomówienia. Dla jasności, PO i PIS to te same dziady, Hołownia podobnie - aż w oczy pali że prezentera ma nagle o...

Jestem przeciwnikiem obecnej władzy ale tabliczka na wieńcu karygodna !!! Nie mówię że tak nie było natomiast jeśli ktoś tak pisze to chcę dowodu na to że tak było - bez dowodu to zwykłe pomówienia. Dla jasności, PO i PIS to te same dziady, Hołownia podobnie - aż w oczy pali że prezentera ma nagle ogromne zaplecze finansowe, przecież to pewne że ktoś za nim stoi. Zresztą to straszne że w Polsce nie ma w tej chwili partii godnej reprezentowania naszych interesów a nie interesów innych.

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
5 lat temu

Zachowanie nie godne munduru żołnierza Wojska Polskiego... Na jakiej podstawie podjęli swoje działania?

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

Przyszły generał ... wygrał pierwszą potyczkę - zna ktoś jego godność ?

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

To pomnik? A ja myślałem że to schody MARIO BROS

0

Zglos komentarz

B
Bo67564 💩 JP 100%
5 lat temu

Ściągli by kartkę z wieńca.Sam wieniec by zostawili.A tak to się tylko ośmieszyli.

0

Zglos komentarz

Reklama