Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Poparcie dla PiSu spada wsrod starych komuchow, teraz katoli PiSu... trzeba kupic poparcie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proszę nie rozśmieszać towarzysza Kaczyńskiego śmieszną kwotą 14 emerytury. Nie starczyłaby na dobę dla ochroniarzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obecnie stopa % od lokaty, to 0,o1%. Inflacja, około 4,5%. Więc jako emeryt pobierający wyższą emeryturą niż 2 tysiące brutto, cieszę się, że nie będę beneficjentem bo bym usiał dopłacić. A jeszcze jedno, ten deszcz pieniędzy przewidywany jest na List opad tego roku. Biorąc przykład z góry, za chaot...
Obecnie stopa % od lokaty, to 0,o1%. Inflacja, około 4,5%. Więc jako emeryt pobierający wyższą emeryturą niż 2 tysiące brutto, cieszę się, że nie będę beneficjentem bo bym usiał dopłacić. A jeszcze jedno, ten deszcz pieniędzy przewidywany jest na List opad tego roku. Biorąc przykład z góry, za chaotyczne myślenie nie przepraszam!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane