Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nic nie bije. Normalni ludzie reżimowej nie oglądają!

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof_Jarzyna 😏 Szyderca
5 lat temu

A próbowałeś dziś obejrzeć cokolwiek innego niż TVP?

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A mnie interesuje czy był zamach i gdzie jest wrak i dlaczego do tej pory tyle to kosztowało. Pani coś powie...

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

A taki ..UJ jak komin Batorego. Główną nie słucham i nie oglądam.

0

Zglos komentarz

Reklama