Reklama
Source: wgrane.pl

Czy tak wygląda wymuszenie odszkodowania?

przez Trzcin — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Z
Zbyhu 😏 Szyderca
5 lat temu

Miejmy nadzieję, że kierowca ciężarówki miał rejestrator video.

0

Zglos komentarz

T
tomaszek5800 🏹 Łowca
5 lat temu

Bo ten co nagrał i tak się nie zatrzymał bo po co . Ludzie to ku.....rwy

0

Zglos komentarz

Z
5 lat temu

Jakby się zatrzymał i stracił pół godziny, to możliwe, że by był cały dzień do tyłu, bo skończyłby mu się czas pracy.

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
5 lat temu

Zaldbag.... Są ważniejsze sprawy, jak czas pracy i można czasem kilka chwil poświęcić by eliminować takich kr***nów z osobowych.

0

Zglos komentarz

T
tomaszek5800 🏹 Łowca
5 lat temu

Wystarczy się zatrzymać , zostawić namiary na siebie i dziękuje . Nie trzeba wcale czekać i tracić czas . Rozumiem ze każdy ma swoje cele życiowe ale pomysl jakbyś się cieszył jakby ktoś podszedł i powiedział Mam to nagrane i mogę panu pomóc

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
5 lat temu

miejmy nadzieję, że ten niespełniony lotnik poda mu na radio swojego maila. ale z drugiej strony polaczkowy popie..ony sąd nie dopuści dowodu z drugiej ręki....

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

Pomylił pe**ły w tym struclu chyba...😱🤣

0

Zglos komentarz

Reklama