Ukryj komentarze(17)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
leworeczny
Ocena: 8 (glosow:8)


2021-03-13 07:39:53
Gnojem dopełnić! Jedno gówno to mało na takie taczki.
Czas to był już dawno, tylko jakoś nikt nawet taczki nie naszykował.
qrwa prosze panstfa. Tak nie morzna. Fszy scy na jednego. To naprawde wyglonda rzema skonczyc jak Cial Czesku. Cza go lepi pleksom pszykryc i po fsiah powozic. No rzeby narut tesz sobaczyl
Powinno się wyj...ć cały ten cyrk z Wiejskiej i zbudować od nowa. Od 30 lat rządzi tym krajem ta sama hołota, tylko partie zmieniają.
aco pan za rocznik jest, ze pan Odnowy nie pamieta. Ja juz wiencej hołot przezylem.
Wszystkie rewolucje tak wygladaly. Nowy porzadek - teraz my.
Zakup nowych Limuzyn dla rządu
Gnojem dopełnić! Jedno gówno to mało na takie taczki.
Stanowczy sprzeciw! Taczka powinna zostać zastąpiona furgonetką z napisem "SW".
Wgryzł się w swoją pozycję i nie da się go ruszyć. Chyba że snajper się zdecyduje na interwencję dla dobra norodu.
Gadacie sobie i gadacie, lajkojecie, łapki w górę i tak w kółko i nic wasze pieprzenie, komentarze i memy nic nie zmienia, komenatarzami tego rządu nie przepedzicie ludzie obudźcie się wkoncu
Co Ty nie powiesz.
Miałem zamiar napisać to samo, gdziebym nie otworzył jakiej strony, to w wiekszosci jazda po kaczym kurduplu i pisie, więc jak to się ma do sytuacji panującej obecnie w polskim parlamencie. Wiem, wiem...pincet plus, emyryturka + i choooj wie co jeszcze +, lecz nadejdzie na pewno taki dzien, gdzie przegnął pałę maksymalnie i na takich "taczkach" prosto do pierdla.
Pamiętam pierwszy pisiacki rząd 2005 - 2007, słusznie przegoniony przez Tuska. Zgadnij co go wykończyło ? Właśnie internetowe memy, komentarze i lajki. Wtedy wyborcy pisiaków widzieli w tym medium demona, co z resztą dość energicznie podkreślał KRK, poza tym, dostęp do sieci był wtedy drogi i ograniczony, a 500+ nie istniało. Wybór pisiaka był więc oczywisty, kilkaset tanich win, okazywało się wyborem bardziej trafnym, niż dostęp do zasobów demonicznej i nieznanej przestrzeni.
To już powinien zrobić wałesa gdy jeszcze jarek był tylko jego przyd.pasem.
Kółko zmienić na żelazną obręcz i na brukowaną drogę na przejażdżkę go zabrac
Dobrze mówisz i niech tak się stanie ;)
Absurdy polecane przez Wiocha.pl
główna




Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.