Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
theszcz 😏 Szyderca
5 lat temu

gorzej jak odkryją to p**Smani...

0

Zglos komentarz

T
5 lat temu

Są jeszcze firmy które ?LUBIĄ PIS?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

nastepny niedoyebany burak wstawia mema, sprawdziles pustaku od kiedy istnieje firma, firma zalozona chwile po twoim koncie na wiosce, czyli za czasow peło, zablysles jak morawiecki o luzowaniu kosciolow, po 1 dniu prostestu kleru

0

Zglos komentarz

T
theszcz 😏 Szyderca
5 lat temu

sam jesteś burak buraku

0

Zglos komentarz

P
przemsu 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie produkują tylko sprzedają. I na dodatek nie maja w ofercie fotelikow dla 500+ za 49 PLN w promocji tylko te z atestami z gornej półki.

0

Zglos komentarz

T
theszcz 😏 Szyderca
5 lat temu

Dlatego moim skromnym zdaniem firma zasługuje na darmową reklamę :) Kto jest za, łapka w górę !

0

Zglos komentarz

Reklama