Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Za kradzież powinno być minimum 5 lat odsiadki i obowiązek zwrotu prawowitemu właścicielowi dwukrotność wartości utraconego mienia. I szybciutko by się kradzieże skończyły.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Gdzie Ty znajdziesz tyle wiezien? Zlodziejstwo to polski sport narodowy...

0

Zglos komentarz

K
killing_joke 😏 Szyderca
4 lata temu

Mojemu ojcu już wycieli katalizator. Samochód stał pod domem. Oczywiście Łódź...

0

Zglos komentarz

Reklama