Reklama
Reklama

Komentarze

6
N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

A jak w Polsce PiSu? 100.000 zmarlych...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Dziwne ze @grandmon, juz dzis w trzeciej wstawce , szczuje na Niemcy...obsesja czy ruski troll?

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

A nissinianka ma zlecenie bronich ich że wszystkich kont :D

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

A nissinianka już zaczyna bronić że wszystkich kont! Ej kukizie jak tam, wyrobiłem dniówkę?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Szczuje?

0

Zglos komentarz

Z
zbylut 🌾 Wieśniak
4 lata temu

są tez ci co przechorowali..ozdrowieńcy też dostają certyfikaty..

0

Zglos komentarz

M
Maverick98 💩 JP 100%
4 lata temu

Najpierw ogarnijcie sposób liczenia zaszczepionych i nie zaszczepionych. Dlatego się nie zgadza.

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
4 lata temu

Każdy kraj ma swojego sasina (celowo z małej litery).

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Czy ktos zauwazyl, ze sami niemcy to opisuja, i jak zwykle zgodnie z prawda. U nas nie dowiecie sie niczego (panie grandgamonie)

0

Zglos komentarz

Reklama