Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To NIE jest metoda. Był kiedyś w jednym kraju taki niewysoki polityk, którego brat bliźniak tez jest niewysokim politykiem. I ten polityk miał 3% poparcia, a kandydował na Najwyższy Urząd w swoim kraju .Pech chciał, że zginął w wypadku lotniczym, lecąc na inaugurację swojej kampanii wyborczej. Teraz...
To NIE jest metoda. Był kiedyś w jednym kraju taki niewysoki polityk, którego brat bliźniak tez jest niewysokim politykiem. I ten polityk miał 3% poparcia, a kandydował na Najwyższy Urząd w swoim kraju .Pech chciał, że zginął w wypadku lotniczym, lecąc na inaugurację swojej kampanii wyborczej. Teraz kilkadziesiąt procent mieszkańców tego kraju uważa go za wybitnego męża stanu, który poległ za swoją ojczyznę. Nie należy produkować męczenników! Zbrodniarzy należy sądzić!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dla nas zamach na PiS. Przewrot na Ukrainie w 2014 nie polepszyl polskiego bezpieczenstwa wiec kolejne zamachy lepiej wybij sobie z glowy dziecko!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane