Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

Ciekawe kiedy się odezwie jakiś prominentny pisior i stwierdzi : Za Tuska było droższe 😂😁

0

Zglos komentarz

O
OlafDiabel 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I tak tanio, NMLubawski ON po 8.35 a benzyna po 7,25.

0

Zglos komentarz

B
BBC78 🎖️ Snajper
4 lata temu

Fakt, u mnie w mieście ON już powyżej 8 zł

0

Zglos komentarz

Reklama