Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wczoraj, niejaki "trotyl" Gmyz, ten, którego wyrzucili onegdaj na zbity pysk z Rzeczpospolitej, miałczał na TT o fakcie tępienia przez PO, prokuratora Pasionka. Typowe, pisiackie spranie zwojów mózgowych ... No, bo przecież, jeśli PO, "zamordowało" prezydenta tysiąclecia, a on dowiódł, że żadnego tr...
Wczoraj, niejaki "trotyl" Gmyz, ten, którego wyrzucili onegdaj na zbity pysk z Rzeczpospolitej, miałczał na TT o fakcie tępienia przez PO, prokuratora Pasionka. Typowe, pisiackie spranie zwojów mózgowych ... No, bo przecież, jeśli PO, "zamordowało" prezydenta tysiąclecia, a on dowiódł, że żadnego trotylu nie było, to wrogiem nie był, prawda pisiaki ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się załatwia niewygodne sprawy. A my się wku***amy na Putina . A tu co … pyk i po gościu…..😠😠😠😠
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane