Reklama
Reklama

Komentarze

19
C
cellarka 🎖️ Snajper
14 lat temu

No widzę właśnie że nie wiesz... Biała panna podrabia Japońską ’ganguro’, a ta po lewej robi za styl gothic lolita. To prawdopodobnie zdjęcie z jakiegos anime expo. Wiochy brak.

0

Zglos komentarz

F
Foxyyy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ta blondi pocieszna na wioseczce już nie była??? zajebiste manekiny xD

0

Zglos komentarz

C
czuuupakabra 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TA SUBKULTURA JEST WIOCHĄ!

0

Zglos komentarz

D
deleteichuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

smaczne to siano ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie bardzo rozumiem jaki jest sens wstawiania takich zdjęć na ten portal.

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja również tego nie rozumiem... Po raz kolejny na głównej ląduje ganguro, a w tym przypadku chyba odmiana tego stylu - yamanba >.>

0

Zglos komentarz

T
TerroroHorror 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie śmiejcie się ona jest tak biedna że musi jeść włosy ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ewidentnie widać, że dziewczyny są poprzebierane, to fotka z jakiejś imprezy kostiumowej. Żadna wiocha, chyba, że autora, który "nie wie co, nie wie czemu i nie ogarnia"...

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Ta ubrana na czarno bardzo ładna. Ale to z przodu to pokemon, komuś musiał uciec z pokeballa. Nikt nie zgubił stwora?

0

Zglos komentarz

S
ShiroX 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak zwykle zabłysłaś głupotą -.-'

0

Zglos komentarz

E
Error-404 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nokia tam lezy :P

0

Zglos komentarz

S
ShiroX 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czyżby europejskie Ganguro?

0

Zglos komentarz

O
ofelia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Więc jak nie rozumiesz to po co wstawiasz ?

0

Zglos komentarz

J
JA1488 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejna japońska bajka o zombi

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Na wiocha jest wielu takich co nie potrafią ogarnąć. To chyba taki portal dla mało inteligentych.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To jest subkultura ganguro. Nie widzę tu wiochy. Czy ktoś może mi ją wskazać?

0

Zglos komentarz

O
ogienzdupy007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ta dziewczynka z lewej bawi sie lalka tyle:p

0

Zglos komentarz

K
kz45 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dla mnie wszystko jasne: poryte glowy

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

dziewczyna po prawej pracuję jako żywy manekin xD

0

Zglos komentarz

W
Wiesmeani 😏 Szyderca
14 lat temu

straszny ten makijaz

0

Zglos komentarz

J
jolka2604 🌾 Wieśniak
14 lat temu

de**lizm!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama