Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Super, tylko że energii ze słońca i wiatraków nie da się zmagazynować. A trzeba pokryć gigantyczne zapotrzebowanie gdy zimą pryzchodzi kontynentalny wyż i przez parę dni jest -20 przy całkiem bezwietrznej pogodzie, albo latem gdy jest ponad 30, po godz 19:00 panele nic nie robią, wiatr nie wieje, a...
Super, tylko że energii ze słońca i wiatraków nie da się zmagazynować. A trzeba pokryć gigantyczne zapotrzebowanie gdy zimą pryzchodzi kontynentalny wyż i przez parę dni jest -20 przy całkiem bezwietrznej pogodzie, albo latem gdy jest ponad 30, po godz 19:00 panele nic nie robią, wiatr nie wieje, a pobór nadal jest ogromny. czy jakiś pierd..ęty eko-lewak jest w stanie mi to wytłumaczyć? czy może zacytuje pewnego de**la, że wtedy trzeba zacisnąć zęby?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane