Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wiosną to będziecie mieli wielu z waszych wyborców czemu moja matka zdechła bo zamarzła. Bo na węgiel ją nie było stać prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może dopiero wtedy się te głupię oczka otworzą tym głupim prawakom gdy ich matki zamarzną na tych głypuch klerykalnych wiochach. Chcecie ratować swoją matkę to zabierzcie do miesta. Ona was okłaumie ze ma czyn nagrzać bo jak ma mieć gdy 1kg węgla jest kosztuje tyle co 1kg piwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może wam prawakom uda się przekonać dzieci zmarłej babci ze babcia jest w niebie i jest szczęśliwa dzięki wam. Jak zawsze to robicie. Bo głosowała na PIS a za to idzie się do nieba po śmierci. Wy tak prawaki oddacie za 500 plusy zycie swoich matek i babć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kaczor nie zdechnie bo mu nagrzeją gdziekolwiek jest. Jeszcze do jego leczenia specjalny szpital prawaki stworzą dla prawaków bez kolejek. Wy się prawaki zastanówcie czy poważnie czy chcecie z tych prawaków robić nową arystokracje polską i być chłopami? Czy chcecie równości? Bo wiele waszych babć...
A kaczor nie zdechnie bo mu nagrzeją gdziekolwiek jest. Jeszcze do jego leczenia specjalny szpital prawaki stworzą dla prawaków bez kolejek. Wy się prawaki zastanówcie czy poważnie czy chcecie z tych prawaków robić nową arystokracje polską i być chłopami? Czy chcecie równości? Bo wiele waszych babć i matek przez tą zimę pozamarza po prostu. Bo węgiel poszedł do elektrowni węglowych. A powiniśmy mieć wiatraki na co UE dawała nam kasę z 10 lat temu PIS odrzucił bo musiałby zamknąć z 1 czy 2 elektrownie węglowe. A własnie otwierał nowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiosna będą ,, nowe ,, dostawy towaru, Rysio????????😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane