Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Stary gnom musi odejść, gdyż jest oderwany od rzeczywistosci …..Żyje wspomnieniami a ludzi traktuje gorzej jak psy .. z wyjątkiem swoich slugusow , którzy powinni go uświadomić to może dostaną ,, tylko,, po 25 lat pierdla i konfiskatę majątku w 98 procentach…….😤😤...
Stary gnom musi odejść, gdyż jest oderwany od rzeczywistosci …..Żyje wspomnieniami a ludzi traktuje gorzej jak psy .. z wyjątkiem swoich slugusow , którzy powinni go uświadomić to może dostaną ,, tylko,, po 25 lat pierdla i konfiskatę majątku w 98 procentach…….😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moim marzeniem jest debata Tuska z Kaczyńskim, oczywiście na neutralnym polu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakich kobiet. To jest głośny margines zdemoralizowanych, bezwstydnych, bezmyślnych, ogłupionych, rozwydrzonych wariatek. Które w normalnych czasach byłyby w zdecydowanej większości przykładnymi żonami i matkami. Czy normalna kobieta będzie obnosiła się z rysunkami genitaliów, będzie klęła, robiła...
Jakich kobiet. To jest głośny margines zdemoralizowanych, bezwstydnych, bezmyślnych, ogłupionych, rozwydrzonych wariatek. Które w normalnych czasach byłyby w zdecydowanej większości przykładnymi żonami i matkami. Czy normalna kobieta będzie obnosiła się z rysunkami genitaliów, będzie klęła, robiła zadymy w kościele, zachowywała się gorzej niż zawodowa prostytutka?? PIS oczywiście zadowolony, bo przybędzie mu po tym głosów normalnych ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane