Podobne posty
Komentarze
14Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka jest rzeczywistość ... żaden klecha pe****l nie trafił za kraty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie no nie przesadzaj. Na koniec maja 2020 roku, Wąsik twierdził, że prawie na 900 osadzonych za pe****lię, 1 był księdzem i 1 zakonnikiem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fejk. Dziennikarze śledczy wykazali, że Lolek robił to (ukrywał pe****lów) już jako arcybiskup krakowski. Jak gość z takim doświadczeniem miałby pytać kogokolwiek o taką oczywistość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ten pe****l to kumpel Jurasa to w Tęczowym Musicboxie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bluźnierstwo! Atak na Kościół! Satanizm! Hańba! Brońmy krzyża od morza do Tatr!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kiedy memy o pe****lach z zatoki sztuki i tęczowym music boxie. Tam to dopiero krycie. Celebryci to lepsi w kryciu niż księża
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a co z "MŁOTEM"? którego tysiące polskich nastolatków podziwia w telefonikach? cicho cicho to tylko zabawa. dzieci ukrywają przestępstwa wobec dzieci. DNO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawidłowa odpowiedź brzmi: SZWAJCARIA. Historia żydowskiego pe****la Romana P. (Pseudonim gó*****y reżyser) pokazała, że najlepiej jest uciec do Szwajcarii. A jak się jest zakodowaną sz***ą, to ryży osobiście sfinansuje ucieczkę do Szwajcarii z pieniędzy podatników. Można też uciec do Izraela. Pedo...
Prawidłowa odpowiedź brzmi: SZWAJCARIA. Historia żydowskiego pe****la Romana P. (Pseudonim gó*****y reżyser) pokazała, że najlepiej jest uciec do Szwajcarii. A jak się jest zakodowaną sz***ą, to ryży osobiście sfinansuje ucieczkę do Szwajcarii z pieniędzy podatników. Można też uciec do Izraela. Pe****l-bestia-Roman musiał mieć dylemat czy nie uciec właśnie tam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy, że będzie w obecnej Polsce, już jest chroniony przez państwo....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kurcze sam nie wiem, co mam o tym myslec. Ogolnie kosciol i JP2 nie sa moja bajka ale tez nie lubie rzucania wyrokow bez powaznych dowodow, a do tego na czlowieka, ktory juz nie moze sie bronic. Nie chce mi sie wierzyc, ze Papiez tak naprawde ma jakies decyzyjne stanowisko w tej instytucji. To jest...
Kurcze sam nie wiem, co mam o tym myslec. Ogolnie kosciol i JP2 nie sa moja bajka ale tez nie lubie rzucania wyrokow bez powaznych dowodow, a do tego na czlowieka, ktory juz nie moze sie bronic. Nie chce mi sie wierzyc, ze Papiez tak naprawde ma jakies decyzyjne stanowisko w tej instytucji. To jest doswiadczona i przebogata sekta, ktora by sobie na to nie pozwolila. Gada i robi to, co mu podsuna / powiedza. Krolowie tez polegali na tym, co mowili im doradcy i poslancy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie sadz pochopnie. Skończcie z codziennym atakiem na cały Kościół na wiocha. Atakujcie jednostki w Kościele, jeżeli macie dowody. Nie wszystkich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę, że Gall Anonim swoją oddaną pracą na rzecz bandy Schwaba liczy na miejsce w NWO. Nic z tego. Oni pozbywają się zdrajców, gdyż ich też później zdradzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane